Profesjonalne kosmetyki samochodowe ADBL

Profesjonalne kosmetyki samochodowe ADBL

Renomowana, polska firma ADBL od wielu lat specjalizuje się w produkcji produktów, które wspomagają ochronę, renowację oraz pielęgnację samochodów. Warto przy tym podkreślić, że firma ta realizuje cały proces powstania danego produktu od podstaw, marka ADBL posiada więc opatentowane przez siebie procedury, które na przestrzeni lat zrewolucjonizowały branżę automotive.

Kosmetyki ADBL i dbanie o auto

kosmetyki adblSzczególną popularnością cieszą się zwłaszcza kosmetyki dedykowane pielęgnacji pojazdów, które można zakupić w bardzo okazyjnych, przystępnych cenach. Firma ADBL dzieli oferowane przez siebie produkty na trzy podstawowe kategorie: chemię, produkty dedykowane polerowaniu oraz produkty specjalne. Produkty zaliczane do chemii umożliwiają mycie, czyszczenie oraz ochronę naszego pojazdu. Szczególnym powodzeniem cieszą się zwłaszcza pianki myjące oraz woski nabłyszczające, które chronią zewnętrzną karoserię przed destrukcyjnym działaniem wilgoci oraz szkodliwymi promieniami UV, które z biegiem czasu mogą odbarwiać lakier auta. Warto przy tym podkreślić, że tanie kosmetyki ADBL służą nie tylko do pielęgnacji zewnętrznych blach samochodu, ale również wnętrza pojazdu. Marka posiada więc w swej ofercie również specjalne płyny do mycia m.in. tapicerek (produkt ADBL PRE-SPRAY PRO) oraz specjalistyczne woski przeznaczone do usuwa brudu i kurzu z deski rozdzielczej (produkt ADBL INTERIOR CLEANER).

kosmetyki adblFirma ADBL oferuje ponadto również różnego rodzaju narzędzia służące do pielęgnacji auta, m.in. w pełni zautomatyzowane, poręczne maszyny polerskie, które pozwalają wypolerować nawet trudno dostępne miejsca. W asortymencie sklepu znajdują się również różnokształtne pady do polerki, które można swobodnie wymieniać. Marka ADBL oferuje także swoim klientom produkty specjalne, których receptury zostały opatentowane przez producenta. Przykładem produktu specjalnego jest unikatowy płyn ADBL BEETLE JUICE SQUEEZER, który skutecznie usuwa z karoserii oraz szyb pojazdu pozostałości po owadach, które mogą naruszać strukturę lakieru. Firma produkuje także zapachy do aut, które rozpyla się za pomocą poręcznego dyfuzora o pojemności 500 ml. Rozpylona woń utrzymuje się wówczas w aucie nawet kilka dni (klienci mogą również wybierać spośród różnych wersji zapachowych). Kosmetyki dedykowane samochodom oferowane przez markę ADBL wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko wysoką jakością, ale również przystępną, atrakcyjną ceną. Produkty te są również bardzo wydajne, opakowanie płynu myjącego o pojemności jednego litra wystarczy nawet na 30 aplikacji.

Warto również podkreślić, że wszystkie produkty posiadają najwyższej jakości składniki odżywcze, które impregnują nasze auto chroniąc je tym samym przed szkodliwym działaniem korozji czy nieestetycznymi odpryskami lakieru.

Komentarze wyłączone.