Nowa firma – generowanie oszczędności

Nowa firma – generowanie oszczędności

Własna firma to marzenie wielu osób. Posiadając odpowiedni kapitał oraz pomysł na siebie, możemy jednak od razu przystąpić do dzieła. Nic nie stoi na przeszkodzie rozkręceniu własnego biznesu.

Zamiast zakupu auta – wynajem

wynajem samochodów luksusowychW dodatku obecnie, odkąd nasz kraj przynależy do Unii Europejskiej, możemy liczyć na dofinansowania pochodzące z projektów europejskich, które wesprą nas na samym początku biznesowej kariery. Oczywiście takie rozkręcanie firmy nie jest sprawą prostą. Badania wskazują na to, że najczęściej firmy, które ulegają bankructwu, to firmy młode, których działalność nie trwała dłużej niż dwa lata. Początki są najcięższe, jednak jeżeli będziemy mieć przygotowany odpowiedni plan działania, wówczas nie powinniśmy obawiać się porażki. Przede wszystkim planowanie powinniśmy zacząć od zastanowienia się, w jakich sytuacjach możemy generować oszczędności. Na przykład pomyślmy, czy na taki samochód służbowy prosto z salonu jest dla nas konieczny? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że tak, w końcu będziemy jeździć do kontrahentów, próbując przekonać ich, aby skorzystali z naszych usług czy podpisali z nami umowy. Musimy więc prezentować się jak najlepiej.

wynajem samochodów luksusowychZanim jednak udamy się do salonu i weźmiemy nowy samochód na kredyt, możemy zastanowić się nad tym, czy lepszą opcją nie będzie wynajem samochodów luksusowych warszawa jest bowiem miastem, w którym działa już niejedna wypożyczalnia świadcząca takie usługi na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Zazwyczaj do wyboru mamy dwie opcje – wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Korzystniejsza dla firm będzie usługa wynajmu długoterminowego. To dlatego, że decydując się na wynajem jedno- czy dwudniowy, stawka za dzień jest o wiele wyższa niż w przypadku wynajmu na miesiąc czy pół roku. W perspektywie czasowej więc to wynajem długoterminowy jest dla nas wartościowym rozwiązaniem. W dodatku po upływie czasu umowy, możemy podpisać kolejną i wybrać nowy samochód. Dzięki temu pokażemy się klientowi od strony luksusu i zamożności. Kontrahent widząc, że firmie się powodzi, z pewnością chętniej podpisze z nią umowę niż wówczas, kiedy nie robilibyśmy zbyt dobrego wrażenia. Warto bowiem wiedzieć, że każdy człowiek wyrabia sobie opinię na temat nowej osoby już w 1/10 sekundy.

Tylko tyle czasu mamy na zrobienie dobrego wrażenia na drugim. Jeżeli więc kontrahent czeka na nas przed drzwiami firmy, wówczas już gdy zobaczy nasz luksusowy samochód, będzie miał o nas już dobre zdanie i pomyśli, że ma do czynienia z profesjonalistami. A o to przecież nam chodzi.

Komentarze wyłączone.