Foteliki samochodowe Espiro Kappa

Foteliki samochodowe Espiro Kappa

Każdy rodzic pragnie swojemu dziecku zapewnić poczucie bezpieczeństwa i szczęśliwe dzieciństwo. Aby osiągnąć ten cel, rodzice powinni pokazywać dzieciom świat. Pokazywanie świata wiąże się z podróżowaniem. A podróżowanie samochodem oznacza konieczność kupienia fotelika samochodowego.

Foteliki doceniane przez klientów

espiro foteliki samochodowePolski rynek fotelików samochodowych to bogactwo najróżniejszych modeli i rozwiązań technologicznych. Jedną z wiodących marek w tej branży jest espiro foteliki samochodowe produkowane przez firmę cieszą się uznaniem rodziców. Ciekawym i popularnym modelem fotelika jest Espiro Kappa. Jest to fotelik dedykowany trzem grupom wagowym: od 9 do 18 kg, od 15 do 25 kg, od 22 do 36 kg. Sprawdzi się więc dla dzieci od dziewiątego miesiąca aż do dwunastego roku życia, a więc będzie służył do końca okresu, w którym dziecko musi być przewożone w foteliku samochodowym. Ustawienie siedziska można regulować aż w pięciu pozycjach, co zapewnia komfortowe podróżowanie dziecku, nawet kiedy uśnie. Dziesięciostopniowa i łatwa regulacja zagłówka (wraz z pasami) sprawia, że fotelik rośnie wraz z rosnącym dzieckiem i zapewnia mu wygodne podróżowanie. Zastosowanie dodatkowych warstw energochłonnych na zagłówku sprawia, że głowa jest zabezpieczona podwójnie. Warstwy energochłonne absorbują energię uderzeń bocznych.

espiro foteliki samochodoweFotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną, zmniejszającą objętość fotelika, przeznaczoną dla najmłodszych jego użytkowników. Tapicerka wykonana z wysokiej jakości materiałów – przewiewnych i oddychających, a z drugiej strony miękkich i delikatnych z dotyku umożliwi dziecku wygodną podróż. Można ją zdejmować i prać w pralce. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa chronią dziecko w trakcie zderzeń czołowych. System double shaft safety zmniejsza przemieszczanie fotelika podczas zderzenia, co jest gwarancją stabilnego montażu fotelika w niemal każdym modelu samochodu. System double tension powoduje dodatkowe napięcie pasa samochodowego po instalacji fotelika (właśnie za pomocą pasów), co dodatkowo zwiększa jego stabilność i wytrzymałość. Fotelik wykończony jest skórą ekologiczną, dzięki której zminimalizowane jest powstawanie śladów użytkowania. Dodatkowy element, który przytrzymuje pasy, ułatwia sadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Decyzja, o tym jaki fotelik samochodowy wybrać dla swojego dziecka, nie należy do łatwych.

Aby była ona dobra, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo fotelika. Ważne, by był on montowany tyłem do kierunku jazdy. Poza tym musi być dopasowany do rozmiarów dziecka, a także do samochodu, w którym będzie zainstalowany.

Komentarze wyłączone.